PULSAR τροφοδοτικό PS-12V10A, 12V 10A
Εξαντλήθηκε PULSAR
Κατασκευάζονται από ποιοτικά υλικά, με σύγχρονες μεθόδους και αυστηρά κριτήρια ποιοτικού ελέγχου.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Τροφοδοσία: 200-240V AC
Έξοδος τροφοδοσίας: 10A/12V DC, ρυθμιζόμενη τάση εξόδου: 12-15V DC
Απόδοση: 87%
Εξωτερικές διαστάσεις: 199 x 50 x 110mm [+/-2 mm]